זאב בן פורת

יפעת היקרה,

כשהתקשרתי אלייך בפעם הראשונה, אחד הדברים הראשונים שאמרתי לך זה, שאני יודע שאני רוצה זוגיות כי זה מה שתמיד רציתי, אבל אני לא מרגיש את זה.
הפגישה אתך לא הייתה פגישה עם שדכנית, זו הייתה פגישה עם אישה רוחנית בעל יכולות מרשימות להבין לעומק את נפש האדם, לחשוף את הפחדים, ההדחקות והחסמים שמפריעים לאדם בדרך למציאת זוגיות אמיתית.
התהליך שהחל בפגישה, המשיך לעבוד ולחלחל אצלי מספר ימים לאחר הפגישה, בהם קיבלתי תובנות חדשות, הבנתי בבירור איזה זוגיות אני רוצה וצריך להכניס לחיי, והחשוב מכל, התחלתי להרגיש. הפגישה אתך הצליחה לפורר את חומות המגן שבניתי לעצמי בשנים האחרונות כדי לא להרגיש כדי לא לכאוב. פתאום הרגשתי את כאב הבדידות, והתחלתי להרגיש את הצורך החזק בזוגיות, שבא מתוך צורך רגשי עמוק, מתוך התחברות לאמת הפנימית שלי ומתוך געגועים עמוקים לבת זוג ושותפה להמשך המסע.
הפגישה אתך החזירה לי את האמונה והביטחון בעצמי ובמה שיש לי לתת ובכך שבת הזוג המתאימה תגיע וזה כבר לא משנה אם דרכך או בדרך אחרת.
רוצה להודות לך על החוכמה, ההקשבה, ההבנה, ההכלה והתובנות כתוצאה מהפגישה, שפתחו תהליך התפתחות חדש בחיי.

ברגשי הוקרה והערכה
זאב בן פורת

פורסם ב המלצות | סגור לתגובות

מכתב תודה

I had been on so many non-productive dates that I was frustrated. Out of the blue, one day, Yifat calls me to tell me she has the perfect match for me.  I was skeptical but still called Sharon.  The rest is history.  The shidduch was perfect.  Here we are today: 8 years of marriage and 4 beautiful children later. I owe it all to Yifat.  She's an angel of H-shem.  Without her, I would still be single.  I highly recommend her as a shadchanit.  She can do for you what she did for me!!

Eric B.

פורסם ב המלצות | סגור לתגובות

מכתב תודה

"למה צריך שדכנית בעידן האינטרנט?" – עניתי בשאלה לחברה שדחקה בי להתקשר אלייך. "מה יש לך להפסיד?" – היא ענתה לי, "תנסי עוד משהו שלא ניסית".

וכך, אחרי מספר לא מבוטל של דייטים כושלים דרך אתרי היכרויות במחשב (משימה לא קלה לבחורה בת 43), התקשרתי אלייך בספקנות מהולה בתקווה.

בפגישתנו הראשונה ניסית להכיר אותי בצורה מעמיקה בשאלות מגוונות ובעזרת חושייך המחודדים. תיארת לי את הבחור שברצונך להכיר לי. היית ישרה והוגנת לתאר לא רק את מעלותיו, אלא גם את הצדדים הפחות חיוביים שלו, כך שמלכתחילה ידעתי פחות או יותר למה לצפות, וכך גם יצרת בי אמון בך.

בפגישה הראשונה שלי איתו, הייתי מאוכזבת, אך לאור התשבחות שלך עליו, ידעתי שאני צריכה לתת עוד צ'אנס ולצאת לפגישה נוספת (אילו הייתי מכירה אותו באתר היכרויות, יש להניח שלא הייתה אפילו פגישה אחת, לנוכח נתונים אובייקטיביים שלא מצאו חן בעיניי). בפגישה השנייה כבר הרגשתי שמשהו מתחיל להתבשל. והוא ממשיך להתבשל עד היום… הבחור ואני כבר שלושה חודשים ביחד. אם כי מכל מיני סיבות הידועות לך, דרכנו לא קלה, וכך את מטה אוזן קשבת לי (וגם  לו). כל אימת שאני זקוקה לך, את מדברת איתי ארוכות בטלפון, מקשיבה ומייעצת. את קוראת בעיון את המיילים שאני שולחת לך ועונה להם בצורה עניינית, ואם אינך שומעת זמן-מה מהבחור או ממני, את פונה ביוזמתך, שואלת ומתעניינת לשלומנו.

אחותי שאלה אותי אם לא הגיע הזמן ש"תצאי מהתמונה", שכן אנחנו שני אנשים בוגרים והגיע הזמן שנסתדר לבד. על כך עניתי לה, שאם אני מספרת לך דברים, כנראה שיש לי צורך בכך, ואם את מקשיבה ומייעצת, זה רק מתוך כוונות טובות, הבנה וניסיון. את מלאת אמפתיה, ובתשומת לב הרבה שאת מעניקה לנו, את נותנת את התחושה כאילו אנחנו הזוג היחיד שלך.

מקווה שפגישתנו הבאה תהיה מתחת לחופה !

מיכל

פורסם ב המלצות | סגור לתגובות

מכתב תודה

מזה זמן רב שאני משתהה בכתיבת מכתב זה, מחשש שמא לא אמצא את המילים הנכונות והמתאימות, על-מנת לתאר ולהביע את מלוא הערכתי ולהלל ולשבח את גדולתה ועוצמתה של יפעת.

אני מקווה שאת יודעת ומודעת לאופיה המיוחד של יפעת וגודל הנתינה של האישה המדהימה הזו.

יפעת אישה יפה לא רק כלפי חוץ, אלא גם כלפי פנים. היא מדהימה והוכיחה לי שוב ושוב עד כמה היא מיוחדת ושאין רבים כמותה!

היא אינה חוסכת מזמנה, תמיד דואגת, מאזינה ומייעצת. תמיד מנסה למצוא פתרונות בזמנים קשים ובעיתות מצוקה, עושה עבודתה בנאמנות ומסירות יתר, באכפתיות מרובה, בחום, באהבה ופותחת תמיד פתח לתקווה.

יפעת תמיד שם בשבילי כשאני זקוקה לה, מעודדת, מחזקת ואינה מאפשרת לי 'ליפול' או לתת ליאוש להשתלט עלי. חשוב לציין כי היא עושה זאת בכל עת, מקדישה לי מזמנה, ולעיתים קרובות גם מחוץ לשעות העבודה המקובלות, גם מביתה וגם בסופי-שבוע.

אין מילים בפי, להביע את תודתי ליפעת, אשר ניחנה בתכונות אופי נדירות ויוצאות דופן. היא אישה מקסימה, בעלת תובנות מיוחדות, שמצליחה כל פעם מחדש לרגש אותי עד דמעות. היא קרן אור בחיי ונפלה בחלקי זכות גדולה להכירה.

אני מוקירה את כל מה שהיא עושה למעני. מה הייתי עושה בלעדיה?

תודה רבה על כל הנתינה הבלתי פוסקת.

חנה

פורסם ב המלצות | סגור לתגובות